غور غوری جون :دی

آدم باید به اینجاش رسیده باشه که بتونه آدم بکشه. کشتن قورباغه که از پوست و گوشت آدم نیست ایقدر زجر داره چه برسه به انسان که از جنس خودته و احساس نزدیکی بیشتری باهاش می کنی!

امروز تشریح فورباغه داشتیم. اجازه بدید از توضیح مراحلش صرف نظر کنم. (فیلم هاش هست اگه می خوایین براتون میفرستم!) همه ی این کشتن ها واسه دیدن قلب قورباغه بود که چه جوری به مواد مختلف واکنش نشون میده. انقده قلبش کوچولو بود! آدم تپیدن قلبش رو که می دیدی دلت می سوخت.02.gif

بدترین مرحله ی کار وقتی بود که استاد گفت دستتون رو ببرید توی ظرف قورباغه ها و یه قورباغه رو بگرید و توضیح بدید که چه جوری باید اون رو توی دست گرفت و ضربه مغزیش کرد و به قلبش رسید!به عبارت دیگر مخ قورباغه رو چه جوری باید تیلیت کرد! (مخش رو زد!!) 04.gif

خودمونیم. دست بردن تو یه ظرف پر از قورباغه ی لزج که همش می پرن خیلی حال نمی ده، نه؟؟

45.gif

 

 هفته ی دیگه باید خودمون مخش رو بزنیم و قلبش رو دربیاریم. من می ترسم!20.gif

/ 8 نظر / 5 بازدید
..

به امدنش ارزيد که امدم ... موفق باشی ...

مسافر راهي

زندگی دایره ایست که همچون مستطیل سه ضلع دارد ....

سارا

وااااااااااااااااااااااااااااای خدای من..

سارا

من الان اينجا سکته ميکنم آپما..بدو بيا. قبليشو که نيومدی

سوده

ما امروز داشتيم... من دست نزدم....! قصاب که نيستم....): سرش رو زدن به لبه ی سینک دست شويی تا بی هوش شه! بعد با يه دونه سيخ (!) مغز و نخاعشو تخريب کردن، بعد هم پاشو بریدن و یه عضله اش رو برداشتن تا واکنش هاش رو به تحریک با دستگاه ببینیم...! بعدشم قلبشو کوچولوشو در آوردن که بمیره و درد نکشه....):

فاطیما

اگه شما جلادا اين کارا رو ياد نگيرين . کی می خواد دندونای ما رو بکشه و به روی خودش هم نياره . یه جوری می کشین که انگار نه انگار که اتفاقی افتاده . برای اينه که اين کارا رو می کنين ديگه . البته می دونم که دست خودتون هم نيست .

عسل

ايييييييييييييييييی دلم ريش ريش شد.